2024. május 2, csütörtök - Zsigmond

2015. November 25. 16:25, szerda | Helyi sport
Forrás: kesport.hu

Négy KHTK játékos a megyei válogatottban

Vanó Sándor kedden egymás közti játékot tartott a Bács megyei amatőr válogatott bő keretének, amely után szerdán 22 fősre szűkítette a névsort.

A megyei amatőr válogatott hétvégén a Széktói Stadionban szeretné kiharcolni az országos döntőbe jutást, ehhez négy riválisból kellene legalább hármat megelőzni, hiszen a regionális tornáról az első kettő mehet tovább.

A keretben négy KLC-KTE játékos is helyet kapott, akiknek így hazai pályán szurkolhatnak a drukkerek november 28-án és 29-én, minden mérkőzésen ingyenesen.

A Bács-Kiskun megyei amatőr válogatott kerete:

Kapusok: Tóth Péter (KHTK), Varga Ottó (Kecel)

Védők: Valkai Tamás (KHTK), Princz Gilbert (Baja), Szalontai Tibor (Kalocsa), S. Juhász Tamás (KLC-KTE), Szabó Tamás (KLC-KTE), Bene Mihály (Tiszakécske), Szabó Szilárd (Borota)

Középpályások: Palásti Sándor (KHTK), Hernády Márk (Kecel), Dostyicza Dániel, Kohány Balázs (Kalocsa), Molnár Tamás (KLC-KTE), Dóka Dániel (Lajosmizse)

Támadók: Mizsei Adrián (KHTK), Sibinger Dávid (Baja), Kohány Gábor (Kalocsa), Filyó Gábor (KLC-KTE), Hernády Dániel (Baja), Harnos Zoltán (Bácsalmás), Balog Ferenc (Városföld)

A regionális torna programja:

2015. november 28. /szombat/:
10:00: Békés megye – Jász-Nagykun-Szolnok megye
11:30: Csongrád megye – Bács-Kiskun megye
13:00: Pest megye – Békés megye
14:30: Jász-Nagykun-Szolnok megye – Csongrád megye
16:00: Bács-Kiskun megye – Pest megye

2015. november 29. /vasárnap/:
10:00: Békés megye – Csongrád megye
11:30: Jász-Nagykun-Szolnok megye – Bács-Kiskun megye
13:00: Pest megye – Csongrád megye
14:30: Békés megye – Bács-Kiskun megye
16:00: Jász-Nagykun-Szolnok megye – Pest megye

Címkék: foci, futball, KHTK

2024. Április 29. 09:22, hétfő | Helyi sport

Újabb magyar bajnoki címet szerzett Czakó Zoltán

Abonyban került megrendezésre az U17-es Szabadfogású és Női Országos Bajnokság, egyben Varga János Emlékverseny.

2024. Április 25. 19:43, csütörtök | Helyi sport

Félegyházi siker a szombathelyi SPARTAN versenyen

2024. április 13-án került megrendezésre Szombathelyen a SPARTAN Közép-Európai Régió versenysorozatának következő állomása, ahol Kiskunfélegyházát a 18 éves Szekeres Norbert képviselte.

2024. Április 24. 16:45, szerda | Helyi sport

Dobos Eszter eredményesen szerepelt a hétvégén

2024. Április 23. 19:53, kedd | Helyi sport

Ezüstérmet nyertek a platános asztaliteniszező lányok