2024. április 28, vasárnap - Valéria

2017. Március 17. 11:11, péntek | Helyi
Forrás: BAON

Négy jármű ütközött össze az M5-ös autópályán Lajosmizse közelében

Ketten sérültek meg, amikor egy kamion és három személyautó ütközött össze Lajosmizse közelében, az M5-ös autópályán a péntekre virradó éjszaka.

Szeged felé haladt az Opel, amikor egy kamionnak, majd a belső szalagkorlátnak ütközött. A mögötte haladó Mercedes terepjáró vezetője látva a balesetet megállt, de az utána érkező BMW nagy sebességgel belecsapódott az álló terepjáróba. A vétkes Opel sofőrjét és utasát a mentők kórházba szállították, a másik három járműben egyedül utazó vezetők nem sérültek meg.

A baleset miatt a sztráda belső sávját a helyszínelés és a műszaki mentés idejére lezárták, azóta zavartalanul haladhat a forgalom.

Címkék: baleset, Lajosmizse, M5-ös

2024. Április 28. 09:17, vasárnap | Helyi

Hírek a Szent István templomból

2024. április 28. - HÚSVÉT 5. VASÁRNAPJA