2024. április 18, csütörtök - Andrea

2013. Október 18. 09:32, péntek | Helyi
Forrás: Félegyházi Hírek

Napokon belül elkezdődik az utak helyreállítása

Az utolsó simításokat végzik a szakemberek a Bikahegyben, a Molnár telepen és a Zöldmező lakótelepen. A munkaterület rendbetételét követően a három városrészben megkezdődnek a helyreállítási munkák is. A folytatódik a csatornaépítés Aranyhegyen, a Kertvárosban, a Bankfaluban, a Kossuthvárosban, a Móravárosban, a Molnár telepen, a Bikahegyben.
Az EOM-Kiskunfélegyháza Konzorcium kivitelezésében, „Kiskunfélegyháza Város szennyvízcsatornázása, III. és IV. ütem megvalósítása” során október 17-étől az alábbi helyszíneken történnek csatornázási munkálatok:

Aranyhegy:

- Mészöly Gy. utca

2024. Április 18. 08:00, csütörtök | Helyi

Szép eredmények a Tudásbajnokságon

A Batthyány Lajos Általános Iskola tanulói közül sokan részt vettek a Tudásbajnokság fordulóiban, közülük többen továbbjutottak a Bács-Kiskun vármegyei fordulóba. Sok szép eredményről számolhatunk be.

2024. Április 17. 19:05, szerda | Helyi

Élénkül a gasztroturizmus Magyarországon a szakértők szerint

Élénkül a gasztroturizmus Magyarországon, egyre többen érkeznek az országba azért, hogy megismerjék a magyar konyha remekeit

2024. Április 17. 15:38, szerda | Helyi

Ujjé a Ligetben nagyszerű

A MEDVE Matek szervezői abban hisznek, hogy izgalmas és élvezettel teli szellemi kihívásokon keresztül bárki közelebb kerülhet a matematika világához.

2024. Április 16. 17:27, kedd | Helyi

Dobogós eredmény országos angol versenyen

Kiemelkedő eredményeket értek el a mórások a HEBE Kft. angol nyelvű országos egyfordulós levelezős egyéni és csapatversenyén.