2024. április 25, csütörtök - Márk

Forrás: -Szerk.-

Múzeumtúra

A Kiskun Múzeum Baráti Köre múzeumlátogatást szervez Budapestre

A Kiskun Múzeum Baráti Köre múzeumlátogatást szervez Budapestre2015. február 28-án szombaton, a Magyar Nemzeti Galériába, Rippl-nai és Maillol – egy művészbarátság története című kiállítás megtekintésére.

A kiállítás után rövid séta a Várban.

Múzeumi belépőjegyek:

• Nyugdíjas 62-70 éves korig: 1200,- Ft
  • Felnőtt: 2400,- Ft
  • 70 év felett ingyenes
  • Érvényes pedagógus igazolvánnyal ingyenes.
  • A megváltott belépőjeggyel a Magyar Nemzeti Galéria többi kiállítása is megtekinthető.

Az utazás vonattal történik.A belépő- és vonatjegyeket mindenki egyénileg rendezi.

Indulás időpontja:
2015. február 28-án szombaton, 8,30 órakor a kiskunfélegyházivasútállomásról, érkezés a Nyugati pályaudvarra. Hazaérkezés: 17.30 órakor.
Találkozás az állomáson 8.15 órakor.
--------------------------------------------------------------------------------------------

A következő Múzeumtúra időpontja: 2015. március 28. szombat. Budapesten a Petőfi Irodalmi Múzeum és a Zeneakadémia megtekintése.

Érdeklődni és jelentkezni a Kiskun Múzeumban személyesen,vagy a 76/461-468 telefonon, valamint a kiskunmuzeum@gmail.com e-mail címen lehet.

2024. Április 24. 14:04, szerda | Helyi

Gyermekrajzpályázatot hirdet a MÁV a balesetek megelőzése érdekében

2024. Április 24. 12:16, szerda | Helyi

Idén is megrendezik a Fülemülék éjszakája programsorozatot