2024. május 4, szombat - Mónika

2019. December 20. 21:28, péntek | Helyi
Forrás: Adrienn

Mesejátékkal készültek a Göllesz Iskola diákjai Karácsonyra

Mint minden évben, idén is szívet melengető előadással készültek a Göllesz készségfejlesztő iskola diákjai Karácsonyra.

Zenés-táncos mesejátékuk ezúttal egy jólelkű suszterről, a Mikulásról, annak rénszarvasairól, sebesen suhanó szánjáról és az ajándékokat elkészítő manókról szólt.

Az ünnepség nyitányaként Keresztesné Csikós Gabriella igazgatónő köszöntötte a megjelent vendégeket, külön kiemelve Zsámboki Annát, a Kecskeméti Tankerületi Központ igazgatónőjét, Berente Tündét, a Kecskeméti Tankerület szakmai igazgatóját, Balla László alpolgármestert és Csordás Józsefet az intézmény iskolarendőrét.

„Ötödik éve hívjuk és várjuk Önöket intézményünk karácsonyi műsorára, megköszönve azt a sok segítséget, támogatást, amiben egész évben részesítenek bennünket. Szeretném megköszönni kollégáimnak, óvodás és iskolás gyermekeinknek azt az áldozatos munkát, mellyel a legszebb ünnepünket, az év utolsó napjaiban egy csodálatos műsorral meghitté teszik számunkra. Remélem a mesejáték végére Önök is kapnak tőlünk karácsonyra egy kis szeretetet és boldogságot.” – mondta köszöntő beszédében az igazgatónő.

A mesejáték rendezője: Kaposiné Mészáros Ildikó
Marketingvezető: Juhász Katalin
Direktor: Keresztesné Csikós Gabriella

Szereposztás:
Mesélő: Wittmann Orsolya
Suszter: Lakihegyi Ferenc
Suszterné: Palásti Szilvia
Telet hívogatók: Kitti néni, Lili néni, Rita néni, Gyöngyi néni, Lea néni, Julcsi néni, Kiki néni és az Óvodások csoportja.
Horváthné Gulyás Henrietta, Sulyokné Ruttkay Marianna, Bartosné Horváth Katalin, Farkasné Czakó Szilvia, Orbán Zsuzsanna, Göblyös Erika és az 1-2-3. osztály.
Tánc: Papp-Varga Orsolya 4. osztály
Szobalány: Gulyás Ildikó
Kisasszonyok: Wolford Andrea, Szondi Ildikó
Versmondó gyerekek: Luchmann Gáborné, Bense Katalin és az Autista B. csoport