Hírek
2019. Február 28. 19:14, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Mérséklődik a meleg március első napjaiban
Mérséklődik a meleg március első napjaiban, többfelé 10 fok alatti maximumok lesznek. Emellett változékonyabb lesz az időjárás, helyenként eső, zápor is várható
- derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat országos, középtávú előrejelzéséből, amelyet csütörtökön juttattak el az MTI-hez.
Pénteken, március elsején szórványosan várható kisebb eső, zápor. Főként a Dunántúlon és a középső országrészben többfelé megerősödik a szél. A leghidegebb órákban mínusz 1 és plusz 9, napközben plusz 9 és 16 fok között alakul a hőmérséklet.
Szombaton a Dunántúl nyugati részén helyenként, másutt legfeljebb néhol valószínű kisebb eső, zápor. Kezdetben még többfelé megélénkül, néhol meg is erősödik a szél, majd mérséklődik a légmozgás. A minimumhőmérséklet mínusz 3 és plusz 5, a maximumhőmérséklet plusz 5 és 12 fok között alakul.
Vasárnap elszórtan alakulhat ki kisebb eső. A szél megélénkül, néhol megerősödik. A legalacsonyabb hőmérséklet mínusz 3 és plusz 5, a maximumhőmérséklet 7 és 15 fok között lesz - olvasható az előrejelzésben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 05. 14:00, kedd | Belföld
A közlekedésfejlesztésre fordítható uniós források hazahozataláról tárgyal Brüsszelben Vitézy Dávid
A közlekedés- és infrastruktúrafejlesztésre fordítható európai uniós források minél gyorsabb hazahozataláról és felhasználásáról kezd tárgyalást a közlekedési és beruházási miniszteri poszt várományosa Brüsszelben
2026. Május 05. 13:00, kedd | Belföld
Tarr Zoltán: újra nyitva áll Európa a magyar fiatalok előtt
2026. Május 05. 11:00, kedd | Belföld
Magyar Péter: szabad tudomány nélkül nincs szabad ország
2026. Május 05. 09:00, kedd | Belföld
Radnai Márk: Balásy Gyula próbálja felmenteni magát, de semmi sem lesz elfelejtve
Balásy Gyula a NER multimilliárdosa elcsukló hangon próbálja felmenteni magát
