2024. május 19, vasárnap - Ivó, Milán

2021. December 18. 16:43, szombat | Helyi
Forrás: Félegyházi Közlöny

Meleg ebédet osztottak városvezetőink a hajléktalanszállón

Mint minden évben, az idei adventben is vendégül látja az önkormányzat a kiskunfélegyházi hajléktalanszálló gondozottjait egy meleg ebédre.

December 18-án, szombaton csülökpörköltet szolgáltak fel a nehéz sorsú lakóknak az intézményben.

Az ételosztás előtt Csányi József polgármester köszöntötte a jelenlévőket és kívánt áldott ünnepeket, reményteljes kilátásokat az új évre. Mint azt Keresztes Tündétől, az önkormányzat kulturális referensétől megtudtuk, 100 adag étellel érkeztek, így bőségesen jutott akár repeta is a hajléktalanszálló lakóinak.

Az ebéd mellett szaloncukorral próbáltak csipetnyi karácsonyi hangulatot csempészni az intézményben lakó, rászoruló embertársak életébe.

(Hír forrása: Félegyházi Közlöny / Képek: Fantoly Márton)