Városlista
2025. május 21, szerda - Konstantin

Hírek

2012. Január 03. 08:09, kedd | Kék hírek
Forrás: mno.hu/MTI

Megverték, sőt még a pincéje is leégett

Megverték, sőt még a pincéje is leégett

Ketten támadtak meg a Zala megyei Hahóton vasárnap este egy férfit, akinek hegyi pincéje is leégett; a rendőrség súlyos testi sértés miatt nyomoz – közölte a megyei rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI megkeresésére.

Salamon Róbert elmondta: vasárnap este a hahóti Julián-hegyen lévő pincéjének közelében támadtak rá a negyvenes éveiben járó férfira, az elkövetők gázspray-vel lefújták, majd többször is megütötték.

A sértett ezután a pincéjéhez sietett, az ajtaját felfeszítve találta, az épület belseje pedig lángokban állt, ezért bejelentést tett a Nagykanizsai Rendőrkapitányságon. A rendőrök a tűzoltókat is riasztották, ők a helyszínre érve azonnal megkezdték az oltást, de a kétszintes ingatlan leégett.

A sérülthöz a kiérkező rendőrök hívták a mentőket, a férfit a Kanizsai Dorottya Kórházba szállították. A bántalmazás miatt a férfi nyolc napon túl gyógyuló sérülést szenvedett.

A szóvivő hozzátette: a rendőrség súlyos testi sértés elkövetésének gyanúja miatt indított nyomozást, és azt is vizsgálják, hogy van-e összefüggés a támadás és a tűzeset között.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Május 21. 07:26, szerda | Kék hírek

Egy szék háttámlával ütötte a biztonsági őrt a győri stadionban

Az ügyészség vádat emelt egy szurkolóval szemben, aki 2024 tavaszán, egy NB II-es mérkőzésen egy széktámla élével arcon ütötte a biztonsági őrt.

2025. Május 21. 07:25, szerda | Kék hírek

Kémkedés gyanúja miatt indítványozott letartóztatást az ügyészség

A Fővárosi Főügyészség egy kémkedéssel is gyanúsított ukrán férfi letartóztatására tett indítványt.

2025. Május 20. 07:19, kedd | Kék hírek

A kerékpárosokat és motorosokat fogja ellenőrizni a rendőrség

Két napon keresztül ellenőrzi majd a rendőrség a motorosokat és a kerékpárosokat - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálata hétfőn a police.hu oldalon.

2025. Május 17. 08:23, szombat | Kék hírek

A NAV 2025-től már 116 joghatósággal cserél bankszámla-információt

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) az idei évtől már 116 joghatósággal cserél bankszámla-információt - közölte a hivatal szombaton az MTI-vel.