Hírek
2017. Július 13. 14:28, csütörtök |
Belföld
Forrás: police.hu
Megverték, majd autósüldözés közben többször ütköztek, mígnem felborították haragosuk kocsiját
Hamar elkapták a rendőrök azt a három sziráki férfit kedden, akik megtámadták haragosukat előbb, majd autós üldözés során felborították kocsijukat.
A Pásztói Rendőrkapitányság felfegyverkezve elkövetett garázdaság bűntett és más bűncselekmények megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást egy 38 éves, egy 19 éves és egy 25 éves sziráki férfi ellen.
A jelenleg rendelkezésre álló adatok alapján a 19 éves férfi az általa vezetett személygépkocsival szerdán 18 óra körül Szirákon - egy korábbi sérelem miatt - haragosuk által vezetett személykocsi előtt az úttesten megállt. A gyanúsított és két társa - 38 éves édesapja és egy 25 éves férfi - kiszállt és a gépkocsiban ülő két férfit bántalmazták.

A gépkocsit a 25 éves és 19 éves férfi bottal ütötte, míg a 38 éves férfi a járművet beindító sértettet a nála lévő bozótvágó késsel a fején megütötte. A sértettől a gépkocsi utasa ekkor a vezetést átvette és a helyszínről elhajtott. Ezt követően apa és fia a menekülőket üldözni kezdték, majd Szirák belterületén egy kereszteződésben, valamint Héhalom és Egyházasdengeleg közötti útszakaszon a járműnek szándékosan nekiütköztek, melynek következtében a kocsit vezető férfi a gépkocsival felborult. A gyanúsítottak ezután a sértetteket a náluk lévő bottal és vasrúddal bántalmazták. A bántalmazás következtében a sértettek - az elsődleges orvosi vélemény alapján - könnyű sérülést szenvedtek.
A rendőrök a bejelentést követően a 38 éves férfit és két társát rövid időn belül elfogták, a rendőrkapitányságra előállították, gyanúsítottként kihallgatták és őrizetbe vették.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 13. 15:00, szerda | Belföld
A független benzinkutasok üzemanyagellátási nehézségektől tartanak, a Mol stabil üzemanyagellátást ígér
2026. Május 13. 12:00, szerda | Belföld
Magyar Péter: Ópusztaszeren lesz szerdán az első kormányülés
Kedd éjfélkor hivatalba lép a Tisza-kormány; szerdán 15 órától Ópusztaszeren tartják az első kormányülést - közölte Magyar Péter miniszterelnök kedd este a Facebook-oldalán.
2026. Május 13. 09:00, szerda | Belföld
Orbán Balázs: egy demokráciában le lehet szavazni az igazságot is, ettől függetlenül az még igazság
Egy demokráciában le lehet szavazni az igazságot is, ettől függetlenül az még igazság - értékelte a korábbi kormánypártok választási vereségét Orbán Balázs volt kampányfőnök szerdán a Patriótának adott interjújában.
