2024. április 19, péntek - Emma

2019. November 22. 14:05, péntek | Helyi
Forrás: hiros.hu

Megtetszett neki a nő és önkielégítést végzett előtte

A 47 éves vádlott szeptember 7-én reggel Kiskunfélegyházán a vasútállomáson meglátott egy fiatal nőt, és mivel megtetszett neki a sértett, követni kezdte a Kossuth utcán a városközpont irányába.

A Kiskunfélegyházi Járási Ügyészség szeméremsértés vétsége miatt vádat emelt egy 47 éves gátéri férfi ellen, aki szeptember 7-én reggel Kiskunfélegyházán szeméremsértő módon elkezdett önkielégítést végezni egy fiatal nő előtt. A vádlott szabadlábon védekezik - írja a hiros.hu.

Amikor a Hősök Parkja körül jártak, a vádlott megkerülte az ott lévő szobrot és így a 22 éves sértett elé került. Ezután a sértettől mintegy 2 méter távolságra lévő vádlott a nadrágjába nyúlt és jól láthatóan önkielégítésbe kezdett.

A sértett ezt észlelve megijedt és futva elmenekült a helyszínről, majd értesítette a rendőrséget. A szeméremsértő cselekmény miatt a sértett kérte a vádlott megbüntetését. A szabadlábon védekező vádlott a bűncselekmény elkövetését beismerte, őt a járási ügyészség az emberi méltóságot sértő szeméremsértés vétségével vádolja. A vádlott bűnössége kérdésében a Kiskunfélegyházi Járásbíróság fog dönteni.

2024. Április 18. 08:00, csütörtök | Helyi

Szép eredmények a Tudásbajnokságon

A Batthyány Lajos Általános Iskola tanulói közül sokan részt vettek a Tudásbajnokság fordulóiban, közülük többen továbbjutottak a Bács-Kiskun vármegyei fordulóba. Sok szép eredményről számolhatunk be.

2024. Április 17. 19:05, szerda | Helyi

Élénkül a gasztroturizmus Magyarországon a szakértők szerint

Élénkül a gasztroturizmus Magyarországon, egyre többen érkeznek az országba azért, hogy megismerjék a magyar konyha remekeit

2024. Április 17. 15:38, szerda | Helyi

Ujjé a Ligetben nagyszerű

A MEDVE Matek szervezői abban hisznek, hogy izgalmas és élvezettel teli szellemi kihívásokon keresztül bárki közelebb kerülhet a matematika világához.

2024. Április 16. 17:27, kedd | Helyi

Dobogós eredmény országos angol versenyen

Kiemelkedő eredményeket értek el a mórások a HEBE Kft. angol nyelvű országos egyfordulós levelezős egyéni és csapatversenyén.