2024. április 29, hétfő - Péter

2015. Május 21. 16:47, csütörtök | Helyi
Forrás: -Szerk.-

Meglepetés TŰZIJÁTÉK a Városalapítók Hetének zárásaként

A Városalapítók Hete alkalmából rengeteg programból válogathattak az érdeklődők már május 22-23-24-ét megelőzően is, de hétvége még gazdagabb lesz a rendezvények számát és sokféleségét tekintve, hogy az érdekességekről már ne is szóljak.

Szinte kivétel nélkül mindenki talál kedvére való programot, legyen bármilyen beállítottságú: sportos, kulturális, értékőrző, ünnepélyes, laza, mulatós, táncos stb. Sorolhatnám a végtelenségig. Mindennek zárásaként pedig a gyulai székhelyű Leskovics Pirotechnika 7 perces tűzijáték felajánlását önkormányzatunk további pirotechnikai látványelemek megrendelésével megkoronázva mintegy 10 percig csodálhatjuk a tűzijáték pompás fényáradatát.

Tehát vasárnap (május 24-én) kb. 22:30 órától érdemes kémlelni az eget, sőt a legjobb, ha a főtérre is elsétálunk, hogy még nagyobb csodában lehessen részünk. Fantasztikusan szép látványra készülhetnek, ezt megígérjük!

2024. Április 28. 12:06, vasárnap | Helyi

Hírek az Ótemplomból