2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

2016. Március 16. 15:03, szerda | Helyi
Forrás: Félegyházi Közlöny

Megkezdődik Kiskunfélegyházán a lomtalanítás

Először Kiskunfélegyháza külterületén indul a lomtalanítás!

A Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivata Városüzemeltetési Osztálya értesíti a város érintett lakosságát, hogy április 2-án, szombaton a Halesz, Galambos, Szabó-hegy, Ring-hegy, Selymes és április 3-án, vasárnap az Aranyhegyi lakótelep, Zöldmező lakótelep, Alpári úti hobbik, Kőrösi út, Nasztej Kft. tehenészete, Mezőgazdasági bolt, Kis-Szegedi út térségében a Polgármesteri Hivatal az FBH NP Nonprofit KFT. és a Kiskunfélegyházi Városgazdálkodási Intézmény lebonyolításában lomtalanítási akciót szervez Kiskunfélegyháza Város külterületén.

A GYŰJTŐHELYEKRE NEM HELYEZHETŐ KI: ZÖLDHULLADÉK, EGYÉB MEZŐGAZDASÁGI HULLADÉK, HÁZTARTÁSI SZEMÉT, ÉPÍTÉSI TÖRMELÉK, ÁLLATI EREDETŰ HULLADÉK, ÁLLATI HULLA, VESZÉLYES HULLADÉK. Kérjük az érintett lakosságot, hogy lomtárgyaikat a megjelölt napon 12.00 óráig szíveskedjen kihelyezni a megadott gyűjtőhelyekre a közszolgáltató által elhelyezett nyitott konténerekbe.

A gyűjtőhelyek az alábbiak:

Április 2-án, szombaton

Halesz: 1. Fekete erdei dűlő – Halasi földút sarka.
2. Haleszi-Galambosi összekötő aszfaltúton a Halesz 7. dűlő és a Haleszi csatornapart közötti, ún. Vakulya-féle buszmegálló melletti terület.

Felső-Galambos:

3. Bugaci út - Gazdaköri iskolával szemben.

4. Külső-Galambosi Iskola-dűlő eleje – aszfalt út felől (Galambosi Büfével szemben, a kőkereszt mellett).

Selymes:
5. 5. sz. főút mellett húzódó kerékpárút végén, a volt „Vak Egér” vendéglátó hely előtti terület.

Április 3-án, vasárnap

További gyűjtőhelyek:

6. Alpári úti hobbik: a csatorna előtti út és az alpári úttal párhuzamos első útkereszteződésben
7. Mezőgazdasági bolt mellé: a fakereskedés előtt lévő terület
8. Nasztej-tehenészet: a bejárattal szemben a villanyoszlop mellett lévő terület
9. Kis-Szegedi úton a Gyémánt lakóparkkal szemben
10. Bárány u. – játszótér sarok (Aranyhegyi ltp.)
11. Mészöly Gy u. – Kocsis P. u. sarok (Zöldmező ltp.)
12. Kőrösi út, volt Primagáz telep előtti közterület.

2024. Április 19. 15:23, péntek | Helyi

Muzsikál az erdő 2024

2024. Április 19. 15:20, péntek | Helyi

Marad az átlagosnál hűvösebb idő a hétvégén

2024. Április 19. 15:09, péntek | Helyi

Újabb Balázs Árpád AMI - Battyány iskolás diák sikere

2024. Április 19. 13:59, péntek | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.