Hírek
2019. November 25. 05:00, hétfő |
Külföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Meghalt egy orosz utasszállító másodpilótája, aki repülés közben lett rosszul

Repülés közben rosszul lett, majd a kényszerleszállás közben meghalt vasárnap az Aeroflot orosz légitársaság SU1546-os járatának másodpilótája.
A Moszkvából Anapába tartó gép a másodpilóta szívrohama miatt Rosztov-na-Donuban ért földet, de a 49 éves férfi hírügynökségi jelentések szerint leszállás közben életét vesztette. Az Aeroflot az közölte, hogy a mentőorvosok már nem tudtak rajta segíteni.
A reggeli kényszerleszállást követően az utasszállító folytatta útját a Fekete-tenger partján fekvő Anapa felé.
Az ügyben az orosz Nyomozó Bizottság (SZK) vizsgálatot indított.
Ezek érdekelhetnek még
2022. Május 19. 13:06, csütörtök | Külföld
40 százalék körüli idei GDP-zuhanás lehet Ukrajnában
Londoni elemzők szerdán ismertetett új alapeseti előrejelzése szerint az idén 40 százalékot megközelítő mértékben zuhanhat az ukrán hazai össztermék (GDP), de a helyzet bizonytalansága miatt több alternatív
2022. Május 19. 10:51, csütörtök | Külföld
A fertőzöttek száma 525,4 millió, a halálos áldozatoké 6,283 millió a világon
A világon 525 376 606 ember fertőződött meg eddig a koronavírus-járványban, a halálos áldozatok száma pedig 6 283 562 a baltimore-i Johns Hopkins Egyetem csütörtök reggeli adatai alapján.
2022. Május 18. 18:05, szerda | Külföld
Engedélyezték a Pfizer-BioNTech emlékeztető oltást az 5 és 11 év közötti korosztálynak
Az Egyesült Államok szövetségi élelmiszer- és gyógyszerfelügyeleti hatósága (FDA) kedden engedélyezte a Pfizer koronavírus elleni emlékeztető oltás alkalmazását az 5 és 11 év közötti korosztály számára
2022. Május 18. 16:59, szerda | Külföld
A spanyol kormány menstruációs szabadnapok bevezetését javasolja
Menstruációs szabadnapok és szülés előtti fizetett szabadság bevezetéséről, valamint az önkéntes terhesség-megszakítás korhatárának csökkentéséről döntött keddi ülésén a spanyol kormány Madridban.