Hírek
2021. Március 20. 09:03, szombat |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Meghalt 227 beteg, 11 132-vel nőtt a fertőzöttek száma
Meghalt 227, többségében idős, krónikus beteg, és újabb 11 132 magyar állampolgárnál mutatták ki a koronavírus-fertőzést
- közölte a koronavirus.gov.hu szombaton, kiemelve: eddig 1 520 350 embert oltottak be Magyarországon, közülük 465 643-an már a második adagot is megkapták.
A kormányzati portálon azt írták: 560 971-re nőtt a Magyarországon azonosított fertőzöttek száma. Az elhunytaké 18 068-ra emelkedett, a gyógyultak száma 366 774.
Az aktív fertőzöttek száma 176 129-re nőtt. Kórházban 10 583 koronavírusos beteget ápolnak, közülük 1237-en vannak lélegeztetőgépen.
Hatósági házi karanténban 52 885-en vannak, a mintavételek száma 4 242 762-re nőtt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 22. 10:00, hétfő | Belföld
Háromra emelkedett a tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma
Háromra emelkedett a szombat éjjeli tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma, ketten a helyszínen vesztették életüket, egy ember pedig a kórházban hunyt el.
2026. Június 22. 06:50, hétfő | Belföld
Ma ismertetik a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Védelmi Hivatalra vonatkozó javaslatot
2026. Június 21. 16:00, vasárnap | Belföld
MÁV: Elindult a nyári főszezoni menetrend
Kétszer annyi vonat közlekedik a Balatonhoz június 20-án induló nyári főszezonban mint eddig, az ülőhelyek száma pedig megháromszorozódik a nyári csúcsforgalomban
