2024. április 23, kedd - Béla

2014. Július 12. 15:36, szombat | Helyi
Forrás: Adrienn

Megáldották a dübörgő zarándokokat

Idén is remek hangulatban telik a pálos szerzetesek szervezésében július 11-től 13-ig tartó „Motoros Zarándokok Találkozója” Petőfiszállás – Pálosszentkúton .

Noha a pénteki időjárás nem kedvezett igazán a szabadtéri programoknak, de ma már verőfényes napsütésben gurultak Kiskunfélegyházára a Szent István templom elé, ahol áldásban részesültek a motoros zarándokok.
A továbbiakban Pálosszentkúton folytatódnak a programok 18:30 órakor Tolnai Gábor és Panni tanúságtételével, majd este a Pálos atyák koncertjével és 21 órakor kezdődő Táncházzal. 22 órakor a Tűzzsonglőrök előadása színesíti az estét. Vasárnap a 10:30 órakor kezdődő szentmisét követően körmenet indul a Vezér Ferenc atya sírjához.