Városlista
2026. február 3, kedd - Balázs

Hírek

2016. November 27. 19:07, vasárnap | Helyi
Forrás: Adrienn

Még nincs hó az utakon, de csúszni azért már lehet

Még nincs hó az utakon, de csúszni azért már lehet

November 26-án (szombaton) megnyitotta kapuit városunkban is a jégpálya.

Nem lehet pontosan megmondani ki várta jobban - a gyerekek avagy a felnőttek - a kocsolyapálya megnyitását. Voltak akik már Csányi József, városunk polgármesterének megnyitóját korcsolyával a lábukon hallgatták és izgatottan várták a jégre lépés pillanatát.

Városunk korcsolyapályáját csakúgy mint a korábbi években előzetes bejelentés alapján délelőttönként 13 óráig az iskolák és a nagycsaládosok közösségei pályadíj nélkül használhatják. Majd ezt követően 14 órától 21 óráig bárki "jégre szállhat" és kedvére korizhat, amíg csak bírja szusszal. Utóbbi időintervallumban már fizetős a pályahasználat.

Címkék: jégpálya, korcsolya

Kapcsolódó galéria

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 29. 17:36, csütörtök | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.

2026. Január 29. 15:13, csütörtök | Helyi

Forgalmi rend változás a Mónus Illés utcában

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata tájékoztatja a lakosságot, hogy a Mónus Illés utcában a mai naptól egyirányúsítás lép életbe.

2026. Január 26. 13:59, hétfő | Helyi

Visszatekintés a Koppány Íjászok 2025-ös esztendejére

A Kiskunfélegyházi Turul Koppány Íjászai Hagyományőrző és Sportegyesület 2009 óta működik. Rendezvényszervező, közösségépítő, hagyományőrző és íjász sporttevékenységet folytat.

2026. Január 23. 11:20, péntek | Helyi

Közös imádság városunkért az Ótemplomban

Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepéhez közeledve 2026. február 1-jén, vasárnap reggel 9 órakor szentmisét mutatnak be Kiskunfélegyháza városáért az Ótemplomban.