2024. április 16, kedd - Csongor

2017. Június 22. 22:02, csütörtök | Helyi
Forrás: Ónodi Árpád

Már a nyolcéveseket is szétfeszíti a rock'n roll rugója Kiskunfélegyházán

Június 23-án, pénteken 19 órakor egy seregnyi 8-10 éves gyerkőc lepi el a Rocktár Élőzenei Bázis színpadát, ezzel pedig elérkezünk a VIII. Rocktábor első turnusának gálakoncertjéhez.

A kis zenészpalánták magyar rocksláger interpretációkat adnak majd át a színpadon a nagyérdeműnek a saját tudásukhoz mérten, de kicsattanó lelkesedéssel. A tábor és a koncert lényege is ez a lelkes együtt zenélés. A hangszeres, színpadi és csapatmunka élményét megtapasztalni és maradandót alkotni, esetleg elindulni egy hosszú úton a zenészlét felé.
A 8 éve működő tábor nem jöhetett volna létre a szülők bizalma, a tanárok áldozatos munkája és a támogatók példás kitartása nélkül. Tisztelettel köszönjük a Forte Music hangszer nagykereskedésnek a nagy értékű Peavey erősítőket és a kiváló Cort gitárparkot, a SzegeDrums dobkereskedésnek a gyönyörű dobfelszereléseket, az Artbeat dobverőgyártónak a kiváló dobverőket és a Game Shop-nak a remek gitarhero, valamint dob-és énekszimulátor játékokat, amelyek segítségével a táborozóink még akkor is a zenével foglalkoznak, ha éppen a zenekari gyakorlatra várnak.

Mindenkit sok szeretettel várunk holnap 19 órakor a Rocktárban a legkisebbek ingyenes gálakoncertjére!

Ónodi Árpád
Rocktár Élőzenei Bázis
06-20/801-6034
www.rocktar.hu

2024. Április 16. 07:59, kedd | Helyi

Iskolai foglalkozás a bankfiókban

Fehér Gyöngyi területi vezető látta vendégül bankfióki mentorprogram keretében a Batthyány Lajos Általános Iskola 3.z osztályosait tanáraikkal.

2024. Április 14. 08:29, vasárnap | Helyi

Tetőzik az áprilisi nyár, de egyre közelebb a fordulat

A szabadtéri programoknak kedvező, nyarat idéző idő a következő napokban is folytatódik.

2024. Április 14. 08:21, vasárnap | Helyi

Hírek az Ótemplomból