2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

2019. Április 18. 16:34, csütörtök | Helyi
Forrás: -szerk.-

A Magyar Nemzetközi Utazó Nagycirkusz Kiskunfélegyházán

Új 2019-es Nemzetközi Gála műsorral lép fel a Magyar Nemzetközi Utazó Nagycirkusz Kiskunfélegyházán a Honvéd Sportpályán 2019. április 26-án 18 órakor, április 27-én 15 és 18 órakor, április 28-án 15 órakor.

2018-ban az Államilag a porond csillaga díjjal kitüntetett Ádám Krisztián szuper produkcióival a magasban kifeszített drótkötélen és a halálkeréken mutatja be életveszélyes mutatványait.
Angliai turnéjáról hazatérve Ádám Devid bravúros kézegyensúlyozó számot mutat be 6 méter magasban a szabadon álló székeken. Egy igazi magyar Hungarikum a porondon, díjnyertes lovas zsonglőrök, több mázsás különleges leopárd pöttyös nagy lovakon. A jókedv nagykövete Itáliából Marcelinó a bohóc. Angelina csodálatos fekete Fríz lovával és a család legifjabb reménysége a mindössze 8 éves Scarlett extra mini pónijával, a világ legkisebb idomított kiskutyái. A kupolában extrém légtornász produkció. Akrobaták, egyensúlyozók, légtornászok, állatok sokasága, szaharai púpos tevék, perui lámák, idomított póni lovak, kiskutyák, holland törpe kecskék, szamarak, páva galambok, játékos kis cicák és ritkaság az óriás ara papagáj.

Színvonalas műsor kényelmes ülőhelyek. Mindenkit szeretettel várnak.

Kupon a 2019. április 26-i Kiskunfélegyházi Szuperinfóban lesz.

2024. Április 19. 15:23, péntek | Helyi

Muzsikál az erdő 2024

2024. Április 19. 15:20, péntek | Helyi

Marad az átlagosnál hűvösebb idő a hétvégén

2024. Április 19. 15:09, péntek | Helyi

Újabb Balázs Árpád AMI - Battyány iskolás diák sikere

2024. Április 19. 13:59, péntek | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.