2024. április 29, hétfő - Péter

2015. Március 17. 08:25, kedd | Helyi
Forrás: bugac.hu

LOMTALANÍTÁS BUGACON

Tájékoztatjuk Bugac Lakosságát, hogy a falu területén 2015. március 30 – április 1-jén az FBH-NP Nonprofit Kft. végzi a lomtalanítást gyűjtőjáratszerűen az alábbi útvonalterv alapján.

A lomtalanítás reggel 7 órától kezdődik és tart az aznapi útvonaltervben szereplő utcák befejezéséig.

A lomtalanítás során a lomhulladékot az ingatlan előtti közterületre szíveskedjenek kihelyezni úgy, hogy azt a begyűjtést végző jármű meg tudja közelíteni és a rakodás biztonságosan és balesetmentesen, kézi erővel legyen elvégezhető.

A lomtalanítás során a következő hulladékok kerülnek begyűjtésre:

• Nagy térfogatú lombhulladékok (szekrény, ágy…)
  • Fém-, fa-, papír-, műanyaghulladékok
  • Zöldhulladékok (biológiailag lebomló hulladékok)

A lomtalanítás során a hulladékokat a következőképpen kérjük kihelyezni:

• A kis térfogatú hulladékokat zsákban összekötözve
  • A növényi eredetű hulladékokat összekötve.

VESZÉLYES HULLADÉKOK (elemek, akkumulátorok, festékek, lakkok, ragasztók, oldószerek, savak, lúgok, növényvédő szerek, veszélyes anyagokkal szennyezett csomagolási hulladékok és minden egyéb veszélyes hulladéknak minősülő anyagok, háztartási-, információs-, távközlési-, szórakoztató elektronikai hulladékok, gumiabroncsok nem kerülnek elszállításra!

Kérjük, a zsákok megtöltésénél szíveskedjenek odafigyelni arra, hogy a zsákok kézi erővel mozgathatóak legyenek!

Az egyéb módon kihelyezett hulladékok nem kerülnek elszállításra!

Lomtalanítási program

2015. március 30. (hétfő)
Ady E. u., Petőfi u., Bartók Béla u., Régitemplom u., Felszabadulás u., Kada Elek u., Dózsa György u., Móricz Zs. u., Buckasor (Ady E. u. – Móricz Zs. u.)

2015. március 31. (kedd)
Félegyházi út, Mikszáth K. u., Bokor u., Nyár u., Nyírfa u., Akácfa u., Tél u., Tölgyfa u., Malomházi u., Buckasor (Móricz Zs. u. – Malomházi u.), Tavasz u., Ősz u., Domb u., Mendel G. köz.

Alsómonostor
Rózsa u., Fenyő u., Nyárfa u., Orgona u.

2015. április 1. (szerda)
Béke u., Vasút u., Bem J. u., Temető dűlő, Rákóczi u., Árpád u., Kossuth L. u., Jakabi u., Orgoványi u., Kecskeméti u., Hunyadi János u., Víztorony u.

2024. Április 28. 12:06, vasárnap | Helyi

Hírek az Ótemplomból