Hírek
2017. Július 14. 12:49, péntek |
Helyi
Forrás: police.hu
Lezuhant egy motoros vitorlázó repülőgép
Szatymazról felszállt egy motoros vitorlázó repülőgép 2017. július 13-án 13 óra 30 perckor, amellyel a rendelkezésre álló adatok alapján egy nő önálló távrepülést hajtott végre.
Miután észrevették, hogy a jármű 18 órakor nem tért vissza a repülőtérre, ezértkeresni kezdték, aminek során megállapították, hogy a jármű 14 óra 30 perc körül már nem adott jelet a hollétéről.
A vitorlázó repülőgép keresésébe a Kiskunhalasi Rendőrkapitányság munkatársai 19 óra 30 perckor bekapcsolódtak az illetékes hatóságok mellett. A keresett repülőgép roncsait Pirtó külterületén egy erdőben 2017. július 14-én 5 óra 20 perc körül találták meg.
A rendőrök a roncsban egy holttestet találtak 2017. július 14-én 10 óra 55 perckor. A helyszíni szemle jelenleg is folyamatban van.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 03. 16:56, hétfő | Helyi
Perceken belül elfogták a rablót Kiskunfélegyházán
Egy 67 éves férfit szólított meg egy ismeretlen férfi Kiskunfélegyházán, majd beszélgetés közben azt kérdezte tőle, eladó-e a karlánca.
2026. Augusztus 03. 16:29, hétfő | Helyi
A világ legjobbjai között a PG diákjai
Véget ért az 55. Intersteno Világbajnokság Liverpoolban, ahol a Kiskunfélegyházi Szent Benedek PG Két Tanítási Nyelvű Technikum és Kollégium versenyzői kiemelkedő eredményekkel képviselték Magyarországot és iskolájukat.
2026. Augusztus 03. 16:22, hétfő | Helyi
Összefogással sikerült mérsékelni a vízfogyasztást
A mai nap folyamán egyeztettem a BÁCSVÍZ Zrt. vezérigazgatójával, hogy naprakész tájékoztatást kapjak a hétvégi vízfogyasztás alakulásáról.
2026. Augusztus 03. 10:08, hétfő | Helyi
Visszatér a mozdony a bugaci kisvasútra
Különleges eseményre készülnek a vasútbarátok és a családok augusztus 8-án Bugacon: megrendezik a Kisvasúti Napot, amely történelmi mérföldkőnek számít a Kecskeméti Kisvasút életében.
