2024. április 27, szombat - Zita

2015. Május 01. 11:00, péntek | Helyi
Forrás: Adrienn

Letették az esküt a diákok

2015. április 30-án ünnepélyes keretek között letette az esküt városunk diákpolgármestere és a munkáját segítő testület tagjai.

Az áőrilis 21-én lezajlott GYIÖK választásokon a 2015/2016. évre diákpolgármesternek Nagy Bálintot, a Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Iskola tanulóját választották. Munkáját segítő testület tagjai: Orlik Dalma, Sárai Szabó Dorina (Constantinum Intézmény), Miklya Csanád Máté, Kurucz Ágnes (Móra Ferenc Gimnázium), Kovács Nikoletta, Tóth Regina (Szent Benedek Gimnázium), Andrási Dorina, Német Szabina (Kossuth Lajos Szakképző Intézmény), Bakró Dániel, Boros Lizandra (Mezőgazdasági Szakközépiskola), Darányi Miklós, Körözsi Martina (közgazdasági Szakközépiskola), Kecső Dóra, Tóth Violetta (Darvas József Általános Iskola), Radnóti Kamilla, Oroszi Noémi (József Attila Általános Iskola), Dinnyés Dorina, Makai Viktória (Platán Iskola), Tulkán Gitta, Bakó Liza (Dózsa György Általános Iskola), Szabó Dorottya, Lőrincz Zsófia (Batthyány Lajos Általános Iskola), Nagy Bettina, Somodi Beatrix (Göllesz Viktor Általános Iskola), Kiss Anna, Almási Emerencia (Constantinum Móra Ferenc Általános Iskola).

A hagyományokhoz híven az eskütétel a szerdai testületi ülés előtt történt. Ezt követően Csányi József, városunk polgármestere átnyújtotta megbízólevelüket és gratulált a tanulóknak a választásokon elért eredményükhöz.