2024. május 4, szombat - Mónika

2020. Április 23. 17:16, csütörtök | Helyi
Forrás: RTL Hiradó

Lehet még az idén nyaralás?

Kicsit más lesz, de nem kell lemondani az idei nyaralásról az Európai Bizottság elnöke szerint.

Ursula Von der Leyen egy hete még senkinek sem ajánlotta, hogy lefoglalja az üdülését.

A horvát kormány már turistafolyosóról tárgyal, azon keresztül fogadnák a magyarokat, ha igazolják, hogy nem fertőződtek koronavírussal.

A Nemzetközi Légi Szállítási Szövetség pedig bejelentette, júliusban indulhat újra a légi utasforgalom.

2024. Május 03. 14:29, péntek | Helyi

2024. Május 03. 13:19, péntek | Helyi

2024. Május 03. 13:11, péntek | Helyi

Az erőszak nem megoldás

Vascsővel ment behajtani a tartozást egy 30 éves kiskunfélegyházi férfi.

2024. Május 03. 12:11, péntek | Helyi

Városalapítók Hete Hagyományőrző és Kulturális Fesztivál