2024. április 27, szombat - Zita

2013. Április 18. 12:08, csütörtök | Helyi
Forrás: - Gulyás -

Legyen virágosabb városunk!

„Legyen virágosabb városunk” címmel hirdeti meg immár harmadik alkalommal Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata a Virágos Kiskunfélegyházáért mozgalom versenyét. A jelentkezés határideje: 2013. április 30. Kiskunfélegyháza Város Polgármesteri Hivatala 2013-ben újra meghirdeti a Virágos Kiskunfélegyházáért mozgalom versenyét. Mottónk: „Legyen virágosabb városunk!” Várjuk minden kiskunfélegyházi jelentkezését, aki:- előkertjét, – erkélyét, – vállalkozása előkertjét, – általa gondozott közterületet a versenyre nevezni akarja. Minden kiskunfélegyházi ingatlannal rendelkező személy nevezhet. A zsűri végignézi az összes nevezett látnivalót, és kiválasztja a 10 legszebbet. Az erről szóló oklevél, ünnepélyes keretek között kerül átadásra a városháza dísztermében. A nyerteseket külön értesítjük.
Jelentkezési lapok a városháza aulájában, a városi könyvtárban és a művelődési központban szerezhetők be.
A jelentkezés határideje: 2013. április 30.
Várjuk minden kertbarát jelentkezését!

Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal Pénzügyi Osztály Városüzemeltetési Csoport

2024. Április 26. 20:25, péntek | Helyi

Tavaszi virágünnep Kiskunfélegyházán

2024. Április 26. 20:05, péntek | Helyi