2024. május 19, vasárnap - Ivó, Milán

2021. Október 29. 14:29, péntek | Helyi
Forrás: Bács-Kiskun Megyei Oktatókórház

Látogatási tilalom 2021. október 30-tól a félegyházi kórházban

Értesítjük Önöket, hogy a Bács-Kiskun Megyei Oktatókórház Kiskunfélegyházi telephelyén 2021. október 30. szombattól teljeskörű látogatási tilalom lép életbe.

Kérjük Önöket, hogy hozzátartozójukkal elsősorban telefonon tartsák a kapcsolatot! A látogatási tilalom alatt a súlyos állapotú beteg hozzátartozója látogatási engedélyt kérhet, aminek jogosságának megvizsgálása után a Telephelyvezető Főigazgató Helyettes adhat ki. Engedéllyel is csak naponta egy fő látogatása biztosított, maximum 15 percre, kizárólag a megszokott látogatási időben. A látogatónak védettségi igazolvánnyal, vagy 48 órán belüli PCR tesztel kell rendelkeznie.

A beteget megilleti az egyházi személlyel való kapcsolattartás.
Írásbeli engedélyt telefonon, illetve e-mailben igényelhető.
Telefonszám:76-801-679/6159
e-mail: szabozsi@kmk.hu

Kérjük minden esetben adja meg az Ön, illetve hozzátartozója adatait.
Felhívjuk a figyelmüket, hogy a látogatási tilalom alatt fokozott biztonsági ellenőrzés lesz!

Az elhunytakkal kapcsolatos ügyintézés és pénztár változatlanul működik.
A betegdokumentáció másolat kizárólag e-mailen igényelhető szabozsi@kmk.hu címen.
A Rendelőintézet nyitvatartása változatlan.
A teljeskörű látogatási tilalom alatt az alábbiak szerint tudunk hozzátartozóinak csomag be és kiküldést biztosítani:
• Csomagokat a portaszolgálaton keresztül tudják eljuttatni a bentfekvő hozzátartozóiknak, és ugyan ott tudják átvenni az általuk küldötteket.
• Csomagokat naponta 3X továbbítjuk az osztályokra: 08 órakor, 12 órakor és 18 órakor.
• Kérjük minden csomagra írják rá a hozzátartozójuk nevét, és osztályát és a beteg szobaszámát.
• Átvételnél annak a hozzátartozónak tudjuk átadni a csomagot, akit a beteg nevesít, és neve szerepel a csomagoláson.
• A csomag tartalmazhat általános ruházati, tisztálkodási és használati eszközöket, saját gyógyszereket
• A csomag nem tartalmazhat tartós élelmiszert, italt, romlandó árukat
• A csomag elvesztéséért, az abban elhelyezett értéktárgyakért, készpénzért felelősséget nem tudunk vállalni, lehetőség szerint ezt a csomag ne tartalmazzon.
• A csomag átvételekor átvételi elismervényt nem adunk.
Intézményünk teljes területén kötelező az orr-szájmaszk viselése!

A 1,5 méteres távolságot egymás egészségének védelme érdekében kérjük, feltétlenül tartsa be! Kérjük használják a kihelyezett kézfertőtlenítőket!

Megértésüket, együttműködésüket és türelmüket előre is köszönjük!

Kecskemét, 2021. október 29.

Bács-Kiskun Megyei Oktatókórház

2024. Május 19. 10:58, vasárnap | Helyi

Hírek az Ótemplomból

Pünkösdvasárnap, a Szentlélek kiáradásának főünnepe – 2024. május 19.

2024. Május 17. 19:42, péntek | Helyi

A digitális dzsungelben is van létjogosultsága a grafikáknak

2024. Május 17. 10:17, péntek | Helyi

Erőszakkal akarta rávenni