Hírek
2017. Szeptember 05. 07:27, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Lakástűzben meghalt egy ember Kecskeméten

Kigyulladt egy használaton kívüli családi ház Kecskemét külterületén, a tűzben egy ember életét vesztette - közölte kedd hajnalban honlapján az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság.
Tájékoztatásuk szerint a mintegy hetven négyzetméteres épület födéme még a kecskeméti hivatásos tűzoltók kiérkezése előtt beszakadt. A rajok három vízsugárral kezdték meg az oltást, miközben hőkamerával átvizsgálták az épületet.
A ház átvizsgálásakor bukkantak egy emberre, aki azonban olyan súlyos égési sérüléseket szenvedett, hogy életét vesztette. A haláleset körülményeit szakértők vizsgálják - olvasható a katasztrofavedelem.hu oldalon.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 02. 06:00, hétfő | Belföld
Parajd - Segélyprogrammal támogatja az Ökumenikus Segélyszervezet a sóbánya dolgozóinak családjait
Célzott segélyprogrammal támogatja az Ökumenikus Segélyszervezet a víz alá került parajdi sóbánya dolgozóinak családjait, és a helyszínen egyeztet a helyi vezetőkkel - közölte a segélyszervezet az MTI-vel közleményben vasárnap.
2025. Június 02. 06:00, hétfő | Belföld
Nagy Márton: kiváló üzlet volt a reptér visszavásárlása
Kiváló üzlet volt a reptér visszavásárlása Magyarország számára! - írta Nagy Márton nemzetgazdasági miniszter Facebook-oldalán vasárnap délelőtt.
2025. Június 01. 08:21, vasárnap | Belföld
Nemzetgazdasági Minisztérium: továbbra is befektetésre ajánlja Magyarországot a Moody’s
A Moody’s ismét megerősítette Magyarország államadósság-besorolását, és a többi hitelminősítőhöz hasonlóan továbbra is befektetésre ajánlja hazánkat -