2024. április 29, hétfő - Péter

2015. December 20. 10:00, vasárnap | Helyi
Forrás: Adrienn

Különleges színfoltja az ünnepi készülődésnek

Idén először állítottak fel a Petőfi téren egy olyan óriási méreteket öltő rendezvénysátrat, mely méltó helyéül szolgál a fellépéseken kívül a különböző árusok színteréül is.

A szalmabálákból kirakott nézőtér páratlan hangulatot teremt az események közönsége számára.

A sátorban különböző kézművesek és iparosok árulják portékáikat, így amíg a gyerekek egy-egy műsorszámot csodálnak a színpadon, addig a szülők nyugodtan vásárolhatnak, nézelődhetnek az ajándékozásra tökéletes apróságok, csecsebecsék, de mindennapi használatra való tárgyak között is.

Az adventi készülődés ideje alatt folyamatos programokkal várják az érdeklődőket és az arra sétáló járókelőket. A nagysátor mellett pedig megcsodálatjuk az élethű nagyságú Betlehemet is, ami mellett mindenképpen érdemes egy pillanatra megállni a vásárlási roham közepette.