2024. április 26, péntek - Ervin

2013. Április 29. 17:40, hétfő | Helyi önkormányzati
Forrás: Félegyházi Közlöny

Küldöttgyűlés a Nyugdíjas Klubok Egyesületénél

Évi rendes küldöttgyűlését tartotta április 29-én a Kiskunfélegyházi Nyugdíjas Klubok Egyesülete. A városban működő 14 nyugdíjas klubot tömörítő egyesület küldöttgyűlése Juhász István egyesületi elnök 2012-es évi beszámolójával kezdődött. Beszélt az egyesületi tagok önkéntes munkájáról, és a jövő évi tervekről is.

A küldöttgyűlés vendégeként Kapus Krisztián polgármester megköszönte azt a sokirányú munkát, amellyel a nyugdíjasok segítik a város életét. Balla László alpolgármester reményét fejezte ki, hogy a jövő évtől – a város adósságállományának csökkenése miatt – több civil szervezetet tud a képviselőtestület támogatni. Dr. Garai István Levente országgyűlési képviselő azt a példaértékű lokálpatriotizmust említette, amellyel Kiskunfélegyháza tekintélyét emelik az országban.
A küldöttgyűlés hozzászólásokkal és határozathozatallal ért véget.

2024. Április 26. 20:25, péntek | Helyi

Tavaszi virágünnep Kiskunfélegyházán

2024. Április 26. 20:05, péntek | Helyi

Természettudományos siker

2024. Április 26. 19:04, péntek | Helyi

Ajándékban részesültek városunk középiskoláinak végzősei

2024. Április 26. 16:18, péntek | Sport

Kovács Ádám vezeti a Histo Cup-ban az éves bajnokságot!

Beszélgetés a Formula autók világába nemrég csöppent Kovács Ádámmal.