2024. április 25, csütörtök - Márk

2015. Szeptember 24. 08:40, csütörtök | Helyi
Forrás: Adrienn

Kulcsátadással kezdődött a fergeteges DIÁKNAP!

A Diáknap nyitó eseményeként ma (szeptember 24-én) a Polgármesteri Hivatal Dísztermében Csányi József polgármester átadta városunk kulcsát Nagy Bálint diákpolgármesternek.

Ezzel kezdetét vette a vidám programokban bővelkedő, fergeteges DIÁKNAP.

Az ünnepélyes kulcsátadás után a diákok elfogyasztották a reggelijüket a szomszédos tárgyalóteremben, majd taktikai megbeszéléssel és a programok előkészítésével folytatják a délelőttöt. Az ebéd elfogyasztása után pedig kezdődhet a szórakozás!

Programok:

„Városunk a fiatalok szemével” – fotókiállítás megnyitója – 12 órakor

Megnyitja: Csányi József Kiskunfélegyháza Város Polgármestere (Helyszín: Polgármesteri Hivatal)

„Érték-Show” – 12 órakor – Városunk helyi értékeinek bemutatása és vetélkedő show a középiskolásoknak

13 órakor az általános iskola alsó tagozatai

14 órakor az általános iskola felső tagozatosai részére.

(Helyszín: Kossuth utca – Polgármesteri Hivatal előtti szakasza) Támogató: Kreatív Mozaik Alapítvány

Óriáspalacsinta készítés a Királyi Szakácsokkal
Interaktív kiállítás a helyi értékekről – 12 órakor
Támogató: Kreatív Mozaik Alapítvány