2024. április 29, hétfő - Péter

2015. December 31. 18:12, csütörtök | Helyi sport
Forrás: -szerk.-

Közel fél ezer résztvevő a Szilveszteri Futáson

Óriási sikert aratott idén is a hagyományos Szilveszteri Futóverseny a Kossuth utcán.

A hideg idő ellenére közel ötszázan teljesítették a korosztályuknak megfelelő távokat. Az ovisok 200 m-t, a 6-10 évesek 600 m-t, a 12 év felettiek 2.200 m-t teljesítettek. Az óévet idén is vidám sporteseménnyel búcsúztatták a sportbarátok.

Eredmények:

1. Gecse Eszter
2. Hegyi Brigitta
3. Fricska Anna

Szuperinfó Szilveszteri Futás Támogatói:

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata, NT Kft., Good’s Market bolthálózatot működtető Dél-100 Kft., Hungary Meat Kft., Fornetti Kft., Szuperinfó, Jogging Plus Szuperinfó Futóklub, Atlasz Gym, Desperado Étterem, Video Phone Kft., PC Varázsló, Kovács Mátyás, Profi Csokiszoli – Szent János tér, Tandem Dekor, Korrekt-Ker Kft., Country Divat, László Gumiszervíz, ELŐ-SZER Kft., Juhász Papír Bőrdíszmű Játéküzlet, Pub Pizzéria, Aréna Könyv- és Zeneszalon, Fitness Plusz Szolárium - Infraszauna, Sport Shop, Juhász Sándor - Dr. Batz Gyógypapucsok, Patyi Zoltán Papírbolt, Vodafone Üzlet, Horváth József Büfé, Kunvill Kft. Juhász ital és édesség diszkont – Horváth Z. u., Fábián Cukrászda, Szalai busz, Fortuna Műszaki Diszkont, Darling Divat, Bagaméri Cukrászda, Spinracing Stúdió, Csillag Vendéglő, OTP, Brigabarát kerékpárbolt. Juhász Kft., Napsugár Üzlet, Polyák Borászat – Kunszállás