2024. április 16, kedd - Csongor

2014. Augusztus 12. 11:41, kedd | Helyi
Forrás: BMRFK

Követte, bántalmazta, kirabolta

A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság Vizsgálati Osztálya nyomozást folytatott rablás bűntett és súlyos testi sértés bűntett kísérlet elkövetésének megalapozott gyanúja miatt S. Róbert 21 éves nagykőrösi lakos ellen.

Vádemelést javasol a rendőrség a 21 éves nagykőrösi férfi ellen.

Mint arról korábban beszámoltunk, a férfi Kiskunfélegyházán 2013. augusztus 28-án 22 óra 30 perckor biciklijével követett egy szintén kerékpárral közlekedő helyi lakos nőt. Amikor utolérte, a sértett járművének nekihajtott, aki ennek következtében az úttestre esett. A feltételezett elkövető a földön fekvő nőt megütötte, majd ellopta két mobiltelefonját. A sértett a bántalmazás következtében nyolc napon belül gyógyuló, könnyű sérüléseket szenvedett, a súlyosabb eredmény elmaradása a véletlenen múlott.

A kiskunfélegyházi nyomozók a bűncselekmény elkövetése után 3 nappal a Kecskeméti Rendőrkapitányság járőreinek segítségével elfogták S. Róbertet. A rendőrök a gyanúsítottat kihallgatása után őrizetbe vették, majd kezdeményezték előzetes letartóztatását, melyet a bíróság elrendelt. Az ellopott telefonokat az egyenruhások visszaadták a sértettnek.

A rendőrség a nyomozást a napokban befejezte, a keletkezett iratokat vádemelési javaslattal küldi meg a Kiskunfélegyházi Járási Ügyészségnek.

2024. Április 16. 17:27, kedd | Helyi

Dobogós eredmény országos angol versenyen

Kiemelkedő eredményeket értek el a mórások a HEBE Kft. angol nyelvű országos egyfordulós levelezős egyéni és csapatversenyén.

2024. Április 16. 16:36, kedd | Helyi

Összeütközött két gépkocsi az 5-ös főúton

Kiskunfélegyháza határában akadályozza a forgalmat a baleset.

2024. Április 16. 12:38, kedd | Helyi

Nemzetközi zongoraversenyen bizonyítottak

Elek Janka és Elek János négykezes formációját Kiemelt Arany fokozattal díjazták.

2024. Április 16. 09:26, kedd | Helyi

Hidegfront vet véget az áprilisi nyárnak

Hidegfront vet véget az áprilisi nyárnak: beborul az ég, és többfelé kell esőre, akár zivatarra is készülni.