2024. május 19, vasárnap - Ivó, Milán

2023. Augusztus 16. 16:28, szerda | Helyi sport

Koppány kalandok és eredmények

2023. július 15-én Felvidékre, Marcelházára utaztak a Koppányok a Fekete Sólymok versenyére.

Rendhagyó módon, Koppányok számára idegen, távcéllövő versenyen vettek részt Szeibert Imre és Dinnyés Gyula. Nagyon jó célokon, jó pályán, profin, gördülékenyen szervezett versenyen vettek részt. Kihívás volt a távcéllövés, és felemelő érzés volt találkozni a Felvidéki barátokkal. Dinnyés Gyula a 3. helyezést ért el, Szeibert Imre pedig a középmezőnyben a 25. helyen végzett.

2023. július 15-én A történelmi DAR 4. fordulóját Hódmezővásárhelyen a Motocross pályán rendezte meg, a Hódmezei Őrzők csapata.

Eredmények:
Vadászreflex íjjal: Tóth Milán 4., Balanyi Sándor 5. helyezést ért el.
Modern pusztai íjjal: Bicskeiné Csányi Mária 1., Szólya Imre 4., Csatlós Norbert pedig a 15. helyen zárta a versenyt.

2023. július 16-án egy kicsi csapat látogatott Gyulára a Kerecsényi László Íjász Egyesület által szervezett távcéllövő versenyre.

Eredmények:
Vadászreflex íjjal: Fekete Boglárka 1., Dinnyés Gyula 2. helyezést ért el.

2023. július 29-én Kecskeméten a VIII. Hírös Kupán II. fordulóján versengtek a Koppányok, a Kecskeméti Íjász Egyesület történelmi versenyén.

Eredmények:
Modern pusztai íjjal: Füleki Bianka 1., Bicskeiné Csányi Mária 2., Szólya Imre 3., Kövecses Zsuzsanna 4., Kiss Tibor 11., Csatlós Norbert 13., Nagy Zoltán 18. helyen végzett.
Vadászreflex íjjal: Fekete Boglárka 1., Füleki Nikolett 1., Tóth Milán 1., Dinnyés Gyula 4., Balanyi Sándor 4., Patyi Norbert 6., helyen zárta a versenyt.
Barebow íjjal: Tóth Mihály 3. helyezést ért el.

2023. augusztus 05-én Kiskundorozsmán, távcélt lőttek a Koppányok ismét. A versenyt a Dorozsmai Íjászok szervezték.

Eredmények:
Modern pusztai íjjal: Bicskeiné Csányi Mária 5. helyezést ért el.
Vadászreflex íjjal: Fekete Boglárka 2., Balanyi Sándor 5. helyezett lett.

2023. augusztus 12-én a Koppányok táboroztató amazonja, Keserű Szilvia versenyeztt Pusztamonostoron, nagy küzdelemben a középmezőny elején a 9. helyen zárta a versenyt, modern pusztai íjjal versenyezve.

Szintén 2023. augusztus 12-én Fekete Boglárka Debrecenben versenyzett az ÉAR Pálya GP 3. fordulóján, ez egyben a WA országos Bajnokság kvalifikációs és pálya minősítő versenye is volt. Boglárka az U18-as vadászreflex kategóriában versenyezve 1. helyen végzett, és a III. osztályú minősítést érte el, a kvalifikáció megszerzése mellett.

2023. augusztus 13-án a nyári Turulmezei versenyen harcoltak a Koppányok.

Eredmények:
Modern pusztai íjjal: Füleki Bianka 1., Nagy Zoltán 4. helyezést érte el.
Vadászreflex íjjal: Füleki Nikolett 2., Füleki Imre élete első versenyén 1. helyezett lett.

Szintén 2023. augusztus 13-án a MISZ DAR 3D versenysorozat IV. fordulóján vettek részt a Koppány íjászok, Szegeden a Tosza parton, a Szegedi Szittyák által szervezett versenyen.

Eredmények:
Modern pusztai íjjal: Bicskeiné Csányi Mária 3., Szeibert Imre 8. helyen végzett
Vadászreflex íjjal: Dinnyés Gyula 5. helyen zárta a versenyt.

Kis Mónika
Koppány íjász