2024. április 24, szerda - György

2015. Augusztus 06. 18:40, csütörtök | Helyi sport
Forrás: bacskiskunfoci.hu

Könnyen verte a KHTK a Csongrádot

Szerda délután lejátszotta utolsó előtti edzőmérkőzését a KHTK első számú csapata. Sajnos az időjárás nem fogadta kegyeibe a csapatokat, hiszen az első félidőt szakadó esőben játszották végig.

Az első félidőben letámadást választott a hazai csapat, amelyből több helyzet is kialakult. Először Mizsei Adrián, majd Zs. Juhász István hagyott ki 100%-os ziccert. A vezetést Katona Balázs szerezte meg a hazai csapatnak, a rosszul kimozduló vendég kapus mellett az üres kapuba gurított. Nem sokkal később Mizsei növelte a hazaiak előnyét, a kaputól 10 méterről a bal alsó sarokba tekert. A csongrádi csapat csak elvétve jutott el Tóth kapus kapujáig.
A második félidőben több cserét hajtott végre a KHTK csapata, de továbbra is támadólag lépett fel a félegyházi csapat. Katona Balázs szépségdíjas gólja már azt jelentette, hogy 3-0 a KHTK-nak.

Összességében csapatunk jól és eredményesen játszott, sajnos a helyzetek kihasználása még csak 50%-os.

Kiskunfélegyházi Honvéd TK – Csongrádi TSE 3-0 (2-0)

KHTK: Tóth – Golovics, Valkai, Sándor, Forgó – Ábel, Katona, Palásti (Kádár), Vojtovics (Szabó A.) – Mizsei A. (Szabó T.), Zs. Juhász (Némedi N.)

Gólszerzők: Katona 2, Mizsei A.

Forrás: khtk.gportal.hu