2024. április 28, vasárnap - Valéria

2015. December 14. 14:40, hétfő | Helyi
Forrás: hirado.hu

Kódolatlanul fogható az ünnepek alatt az M3

December 18 és január 4 között az MTVA és az Antenna Hungária megállapodása alapján az M3 minden MinDig TV felhasználó számára kódolatlanul lesz fogható.

A csatorna élő műsora a MinDig TV Applikációban is elérhető lesz.
Az M3 program a C jelű multiplexen, a 45. programhelyen érhető el. Abban az esetben, ha a felhasználó nem látja az M3 csatornát a programlistában, automatikus újrahangolást kell végezni a dekóderen vagy a beépített DVB-T tunerrel rendelkező tévékészüléken.

A nagy népszerűségnek örvendő, és már több mint egymillió letöltéssel büszkélkedő MinDig TV applikációban is élőben lesz elérhető az M3 műsora ebben az időszakban.

Az M3, a közmédia archív tartalmakat sugárzó tematikus kábelcsatornája második születésnapját ünnepli. Az M3 csatornán újra láthatóvá válnak a hazai televíziózás megunhatatlan, idejükben nagy sikert aratott műsorai, melyeken generációk nőttek fel. Az M3 kínálatában megtalálhatóak magyar filmek, külföldi filmsorozatok, kabaréműsorok, vetélkedők, koncertek, zenei válogatások, színházi közvetítések és sportműsorok a ’80-as, ’90-es évekből. A kódolatlan időszak alatt olyan népszerű sorozatok kerülnek képernyőre, mint az Onedin család, a Charlie angyalai, az Életképek, a Família Kft. vagy a Vészhelyzet.

2024. Április 28. 12:06, vasárnap | Helyi

Hírek az Ótemplomból