2024. április 28, vasárnap - Valéria

2016. Március 20. 13:00, vasárnap | Helyi
Forrás: hvg

Kiszivárgott: ilyen lesz az új sportos esztergomi Suzuki

Egy kereskedői konferencián mutatták be a képeket, ami rögtön fel is került a netre.

Az év végén, de legkésőbb 2017 elején hivatalosan is bemutatkozik majd az Esztergomban gyártott új Suzuki Swift, néhány fotó azonban már idő előtt napvilágot látott. A jelek szerint ugyan külsőre nem sok minden változik a kocsin, belülről azonban nagyon is megújul.

Az Autoexpress által kiszúrt képeken jól látszik a jellegzetes Swift-forma. A kocsi új fényszórókat kapott, a ködlámpa körül pedig egy jelentős méretű légbeömlőt. Az ötajtós modellen a hátsó ajtók kilincseit elrejtették, így kölcsönözve sportosabb megjelenést az autónak.

Ha az eddigi híresztelések igazak, akkor a Swift belépő szintű modelljét egy 1 literes benzinmotorral látják el, a Swift Sport pedig 1,4 literes benzinmotorral érkezik, amihez egy hatfokozatú sebességváltó társul.

2024. Április 28. 12:06, vasárnap | Helyi

Hírek az Ótemplomból