2024. április 26, péntek - Ervin

2023. Március 16. 09:47, csütörtök | Helyi
Forrás: Bács-Kiskun Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Kiskunfélegyházán toboroztak

Az egyenruhások részletes tájékoztatást adnak a hivatás iránt érdeklődők részére.

A Bács-Kiskun vármegyei egyenruhások előző héten Kiskunfélegyházára, az Ország Állat- és Kirakodóvásárra látogattak el. A toborzótiszt az érdeklődőknek a határvadász, a járőr és az iskolaőr felvételi eljárásról, valamint a várható szolgálati feladatokról tartott tájékoztatót.

Bács-Kiskun vármegyében továbbra is várjuk a leendő kollégák jelentkezését!

A képzéssel kapcsolatban online az alábbi linken informálódhatnak:

A Legyél Te is Rendőr Facebook oldalon folyamatosan frissülő tartalmak segítik a leendő határvadászokat abban, hogy minél szélesebb körben megismerkedhessenek a határvadász hivatással.

A képzésekkel kapcsolatban forduljanak bizalommal a Bács-Kiskun Vármegyei Rendőr-főkapitányság Humánigazgatási Szolgálatához, a vármegye valamennyi rendőrkapitányságának, rendőrőrsének vagy határrendészeti kirendeltségének munkatársaihoz, illetve a rendőrség honlapján is megtalálnak minden fontos információt a jelentkezéshez.

2024. Április 26. 20:25, péntek | Helyi

Tavaszi virágünnep Kiskunfélegyházán

2024. Április 26. 20:05, péntek | Helyi

Természettudományos siker