2024. április 26, péntek - Ervin

2013. Június 13. 17:42, csütörtök | Helyi
Forrás: Félegyházi Közlöny

Kiskunfélegyháza – Tavasz – fotópályázat nyertesei

Kapus Krisztián polgármester kezdeményezése nyomán sokan készítettek fotókat Kiskunfélegyháza tavaszi épületeiről, hangulatáról, ezáltal is megmutatva városunk szép helyeit, szép pillanatait. A képeket a Facebook oldalon több ezren tekintették meg. A szakmai zsűri a következő pályázókat javasolta most elismerésre: Dobák-Barna Rita, Barna-Pap Rozália, Csizmadia Máté. A díjazottak június 18-án 11 órakor vehetik át jutalmukat a polgármesteri irodában.

2024. Április 25. 21:11, csütörtök | Helyi

105. születésnapját ünnepelte Erzsike néni

Kiskunfélegyháza legidősebb polgára betöltötte 95. életévét.

2024. Április 25. 19:54, csütörtök | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.

2024. Április 24. 14:04, szerda | Helyi

Gyermekrajzpályázatot hirdet a MÁV a balesetek megelőzése érdekében

2024. Április 24. 12:16, szerda | Helyi

Idén is megrendezik a Fülemülék éjszakája programsorozatot