Városlista
2026. május 13, szerda - Szervác

Hírek

2018. Május 15. 07:16, kedd | Belföld
Forrás: mti

Kigyulladt egy nyolcemeletes ház a fővárosban

Kigyulladt egy nyolcemeletes ház a fővárosban

Tűz ütött ki Budapesten, Angyalföldön, a Tomori utca egyik nyolcemeletes panelházának földszintjén kora hajnalban, egy embert füstmérgezés gyanúja miatt kórházba vittek

- tájékoztatta a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője kedd reggel az MTI-t.

Kisdi Máté közölte: a XIII. kerületi panelház harminc négyzetméteres földszinti tárolójában keletkezett tűz miatt a lépcsőházat ellepte a füst. Negyvenhárom lakónak el kellett hagynia otthonát, többüket mentőálarcban kísértek ki a szabadba. Senki nem sérült meg, de a mentők egy embert füstmérgezés gyanúja miatt kórházba vittek.

A tárolóban kerékpár és más, használaton kívüli tárgyak égtek.

A fővárosi tűzoltók eloltották a tüzet, átszellőztették az épületet, és a lakók visszatérhettek otthonukba - ismertette a szóvivő.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 13. 12:00, szerda | Belföld

Magyar Péter: Ópusztaszeren lesz szerdán az első kormányülés

Kedd éjfélkor hivatalba lép a Tisza-kormány; szerdán 15 órától Ópusztaszeren tartják az első kormányülést - közölte Magyar Péter miniszterelnök kedd este a Facebook-oldalán.

2026. Május 13. 09:00, szerda | Belföld

Orbán Balázs: egy demokráciában le lehet szavazni az igazságot is, ettől függetlenül az még igazság

Egy demokráciában le lehet szavazni az igazságot is, ettől függetlenül az még igazság - értékelte a korábbi kormánypártok választási vereségét Orbán Balázs volt kampányfőnök szerdán a Patriótának adott interjújában.