Hírek
2020. Május 17. 11:05, vasárnap |
Helyi
Forrás: delmagyar.hu
Kiégett egy kisbusz Kecskemétnél
Solt felől haladt az Opel kisbusz, amikor elkezdett füstölni. Vezetője azonnal észrevette, és még időben letudott állni a parkolóba.
A lángok perceken belül átterjedtek a jármű egészére és az teljesen kiégett. A tüzet csak a kiérkező tűzoltók két vízsugárral tudták megfékezni és eloltani, személyi sérülés nem történt. A munkálatok idejére forgalomkorlátozás volt érvényben.
(Cikk forrása: delmagyar.hu, képek: Donka Ferenc)
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 04. 15:45, csütörtök | Helyi
Megkezdődik a varjúfészkek eltávolítása
Tájékoztatjuk a lakosságot, hogy 2025. december 5-én (pénteken) a Kossuth Lajos utca Batthyány utca és Fadrusz János utca közötti szakaszán a fákon található varjúfészkek eltávolítására kerül sor.
2025. December 02. 14:46, kedd | Helyi
Kiskunfélegyházán tartott fogadóórát Lezsák Sándor országgyűlési képviselő
November 27-én került sor Bács-Kiskun Vármegye 4. számú választókerületének országgyűlési képviselője soron következő fogadóórájára.
2025. December 01. 09:03, hétfő | Helyi
Három versenyen értek el sikereket a félegyházi birkózók az elmúlt hétvégén
A Bárány-Almási család gyermekei közül a legkisebb is felnőtt nagyobb testvéreihez és már róla is elmondható, hogy Magyarország bajnoka.
2025. November 29. 21:18, szombat | Helyi
Bemutatták Lezsák Sándor legújabb művét a Petőfi Sándor Városi Könyvtárban
November 27-én, csütörtökön mutatták be Lezsák Sándor: Habcsók című művét a Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Városi Könyvtárban.









