2024. április 28, vasárnap - Valéria

2014. Október 08. 08:27, szerda | Helyi
Forrás: 444 / Facebook

Kidobták egy esküvőről a whiskys rablót, mert elrabolta a menyasszonyt

Keserédes történetet osztott meg Facebookján a bankrablásokért elítélt Ambrus Attila vállalkozása Facebook-oldalán:

Ezúton kérek elnézést azoktól, akiket akaratomon kívül megbántottam a hétvégén a lakodalomban, a menyasszony elrablásával. Nem én jelentkeztem a feladatra, a násznépből gondolták úgy többen, hogy ha már rablás, az nekem menni fog. A megbízást tökéletesen teljesítettem, hiszen a név kötelez. Ezért ért döbbenetként, hogy tradíció ide vagy oda, mikor visszatértünk a lagziba, dühösen fogadtak és megkértek, hogy hagyjam el a mulatságot. De hát az életben fontos a szakmai tudás, hogy a humorérzékről már ne is beszéljek. Tehát bocsánat, bár nem nagyon értem, miért.

Ambrus amióta leülte a kiszabott büntetését, a börtönben megtanult módszerrel készülő kerámiáival járja az ország vásárait.

2024. Április 28. 12:06, vasárnap | Helyi

Hírek az Ótemplomból