2024. május 8, szerda - Mihály

2014. Május 12. 08:02, hétfő | Sport
Forrás: Félegyházi Hírek

Kettős győzelem a vásárhelyi tornán

Vásárhelyi Kosársuli meghívásának eleget téve május 11-én, egy háromcsapatos tornán vettek részt a félegyházi Jövő Bajnokai DSE U12-es kosarasai. Mivel a korosztályos bajnokság a versenykiírásnak köszönhetően már április közepén befejeződött ilyen és ehhez hasonló tornákon vesznek részt a csapatok a folyamatos játéklehetőség biztosítása céljából. A Jövő Bajnokai DSE játékosai hatalmas küzdelmek után mindkét mérkőzésüket megnyerték, amivel sokadik történelmi sikerüket aratták az egyesületünk és a félegyházi kosárlabda történetében.

Hódmezővásárhelyi U12-es fiú kosárlabda torna

Május 11., Hódmezővásárhely, Kossuth Iskola tornaterme.
Vezette: Bartucz Csaba, Mócsai Milán.

Eredmények:

Jövő Bajnokai DSE – Vásárhelyi Csikók 47 : 46

Jövő Bajnokai DSE – Vásárhelyi Bikák 58 : 52

A tornát a kiskunfélegyházi Jövő Bajnokai DSE csapata nyerte meg a hódmezővásárhelyi Bikák és Csikók előtt.

2024. Május 07. 14:08, kedd | Sport

Nyolcvan nap a rajtig, 180-190 tagú lehet a magyar csapat

Nyolcvan nap múlva kerül sor a párizsi olimpia megnyitó ünnepségére, az eseményen pedig az előzetes számítások szerint 180-190 magyar sportoló vehet részt.

2024. Május 07. 07:25, kedd | Sport

Bemutatták a magyar csapat párizsi olimpiára és paralimpiára tervezett ruhakollekcióit

Bemutatták a magyar csapat párizsi olimpiai és paralimpiai ruhakollekcióit hétfő este a Várkert Bazárban.

2024. Május 06. 09:47, hétfő | Sport

Két magyar a top 50-ben a tenisz-világranglistán, Marozsán újabb karriercsúcsa

A 36. helyen álló Marozsán Fábián és az 50. Fucsovics Márton révén két magyar is tagja a top 50-nek a férfi teniszezők legfrissebb, hétfőn kiadott világranglistáján.

2024. Május 06. 07:54, hétfő | Sport

A 125 éves Ferencváros gólrekordot döntött a Debrecen ellen

A bajnok és kupadöntős Ferencváros 5-1-re legyőzte a vendég Debrecent a labdarúgó OTP Bank Liga 31. fordulójának vasárnapi zárómérkőzésén.