2024. április 24, szerda - György

2017. Október 23. 14:00, hétfő | Helyi
Forrás: BAON

Két szombati eredmény a megye egyből

Derbit vívott a Kiskunhalas és a Kecel.

A keceliek az előkelő másodiként érkeztek Halasra, és győzniük ugyan nem sikerült, de egy pontot azért elraboltak az 56. perctől emberhátrányban játszó Halastól - adta hírül a BAON internetes hírportál.

FADDIKORR-Kiskunhalasi FC–Kecel FC 1–1 (0–0)

Kiskunhalas, 250 néző, vezette: Csöngető Endre (Bán Bence, Török Sándor)

Kiskunhalas: Bátyity – Dordevic (Simtchatcha), Tóth T. (Borka), Amariutei, Mihalkó, Grácz, Gomez (Nna Nna Willy) , Brindza, Tandari, Peic, Csáki. Edző: Marinko Stetakovic.

Kecel: Eifert – Horváth Á., Vata, Popán, Sendula P., Varga S., Puczi, Gazsi (Herczeg R.), Vágó (Ács), Sendula J., Herczeg P. Edző: Kis Péter.
Gól: Nna Nna Willy (86. perc), illetve Vata (75.)
Sárga: Dordevic (22.), Grácz (43.), Amariutei (67.), illetve Sendula P. (22.). Kiállítva: Bátyity (56.)

Kecskeméten már a tizenharmadik másodpercben betaláltak a hazaiak. A Félegyháza derekasan tartotta magát, de végül a Kecskemét Salami mesterhármasával, illetve Balog és Vladul találataival ilyen arányban is megérdemelten győzött. A vendégek a becsületgólhoz a 65. percben álltak a legközelebb, akkor azonban Koncz szabadrúgását követően a labda a keresztlécen csattant.

Kecskeméti LC–Kiskunfélegyházi HTK 5–0 (3–0)

Kecskemét, 200 néző, vezette: Vörös Gábor (Tóth Csaba, Péter-Szabó Márk)
Kecskemét: Belecan – Farkas I., Nádudvari, Balog (Nemesvári), Salami, Urbán, Selyem (Vladul), Szabó D. (Maczelka), Tóth R. (Csizmadia), Terbe (Fűzfa), Rozsi. Edző: Szabó Tibor.

KHTK: Tóth P., Tóth K. (Kadosa), Magony, Koncz, Sándor, Valkai Tóth II. István (Szabó A.), Palásti, Tóth I. István, Csurka, Vojtovics (Zs. Juhász.) Játékos edző: Koncz Zsolt.

Gól: Salami (1., 29., 53.), Balog (14.), Vladul (77.)
Sárga: Magony (49.), Sándor (67.)

Címkék: foci, Kecskeméti LC, KHTK

2024. Április 24. 08:11, szerda | Helyi

Vetélkedők, ügyességi versenyek színesítették a Mezgés napot

2024. Április 24. 08:06, szerda | Helyi

Kimagasló eredmény az uszonyos- és búvárúszó országos bajnokságon

2024. Április 23. 16:25, kedd | Helyi

Növényvédelmi permetezés

2024. Április 23. 10:37, kedd | Helyi

Vonat és autó karambolozott Kiskunfélegyháza külterületén

A Csongrádi úti tanyák megállóhely közelében történt a baleset.