2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

2014. Július 16. 15:30, szerda | Helyi sport
Forrás: - Busa Imre -

Két játékost igazolt a KHTK, egy új arc még érkezhet

A megyeegyes együttes szoros kapcsolatban lesz az immár megyekettes tartalékcsapattal.

Alakul a Kiskunfélegyházi HTK megyeegyben induló csapatának kerete. A címvédőtől Koncz Miklós mellett előreláthatólag Nagy Viktor igazol el, ő az NB II-es Ceglédhez távozik. Két érkező mar van az ő pótlásukra: Tóth István a Hetényegyházától, Csurka Ádám pedig a Nagykőrös csapatától szerződik a KHTK-hoz. Rajtuk kívül meg egy igazolást terveznek.

A csapat hétfőn kezdte meg a felkészülést az új szezonra. Heti öt edzéssel, köztük egy erőnléti bokszedzéssel igyekeznek formába lendíteni a játékosokat. Edzőmeccseik, július 26.: KHTK-Mórahalom, augusztus 2.: Cegléd-KHTK, augusztus 9.: KHTK-Csongrád. A megyeegyes együttes szoros kapcsolatban lesz az immár megyekettes tartalékcsapattal, több közös edzés is tervbe van véve, az edzők így akarnak minél nagyobb versenyhelyzetet teremteni az egyesületen belül.

2024. Április 09. 16:16, kedd | Helyi sport

Áprilisi éremeső a Koppányoknál

2024. április 06-án a Kiskunfélegyházi Reptéren versenyeztek a Koppányok. A versenyt mely a 2024-es Sólyompróba sorozat 2. állomása volt, a KHTK Fénypárduc Íjász Szakosztálya szervezte.

2024. Április 09. 12:27, kedd | Helyi sport

Czakó Zoltán kijutott a Európa-Bajnokságra

Már biztosan megszerezte a válogatott mezt Czakó Zoltán, a Kiskunfélegyházi Birkózó SE versenyzője.

2024. Április 04. 16:29, csütörtök | Helyi sport

Húsvéti verseny beszámolók a Koppányok tollából

2024. március 29-én Nagypénteken, Domaszéken jártunk a Farkas a Piroskát elnevezésű örömíjászversenyen.

2024. Március 26. 11:01, kedd | Helyi sport

Tavaszi versenyek a Koppányoknál

2024. március 17-én a Magyar Íjász Szövetség 3D Szakága 2024. évi 3D Teremíjász Országos Bajnokságon vettek részt a Koppányok 4 fővel.