2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

2023. Május 01. 14:00, hétfő | Helyi sport

Két fontos versenyen vettek részt a félegyházi birkózók

Április utolsó hétvégéjén két fontos versenyen mérettettek meg az U15-ös korosztályú birkózók.

Csepelen rendezték a harmadik válogatót, amelyen kvalifikációt lehetett szerezni az Európa Bajnokságra. Nagyon erős mezőny gyűlt össze, a két nap során hét ország birkózói léptek szőnyegre.

Szombaton a kötöttfogású küzdelmek zajlottak, ahol a 75 kg-osok között Bárány-Almási Tamás harmadik lett.
Vasárnap a szabadfogású és a női mezőny állt rajthoz, itt remek félegyházi eredmények születtek. A lányok 54 kg-os súlycsoportjában Hideg Zita győzött, Bene Ivett pedig ötödik lett. A 66 kg-osok között Bárány-Almási Bianka második helyen végzett.
A fiúk között, a 75 kg-os Bárány-Almási Tamás nyert, ezzel nagy lépést tett afelé, hogy Ő képviselhesse hazánkat az U15-ös EB-n, mivel a háromból kettő válogatón győzni tudott. Ugyanitt Tapodi Norbert harmadik lett. A 44 kg-osok között Hideg Balázs ezüstérmes, a korondi nevelésű Kacsó Ábel pedig bronzérmes. Az 57 kg-os Nagy Máté negyedik lett

Csapatban a Kiskunfélegyházi BSE lett a második.

Szabó József
edző

2024. Április 09. 16:16, kedd | Helyi sport

Áprilisi éremeső a Koppányoknál

2024. április 06-án a Kiskunfélegyházi Reptéren versenyeztek a Koppányok. A versenyt mely a 2024-es Sólyompróba sorozat 2. állomása volt, a KHTK Fénypárduc Íjász Szakosztálya szervezte.

2024. Április 09. 12:27, kedd | Helyi sport

Czakó Zoltán kijutott a Európa-Bajnokságra

Már biztosan megszerezte a válogatott mezt Czakó Zoltán, a Kiskunfélegyházi Birkózó SE versenyzője.

2024. Április 04. 16:29, csütörtök | Helyi sport

Húsvéti verseny beszámolók a Koppányok tollából

2024. március 29-én Nagypénteken, Domaszéken jártunk a Farkas a Piroskát elnevezésű örömíjászversenyen.

2024. Március 26. 11:01, kedd | Helyi sport

Tavaszi versenyek a Koppányoknál

2024. március 17-én a Magyar Íjász Szövetség 3D Szakága 2024. évi 3D Teremíjász Országos Bajnokságon vettek részt a Koppányok 4 fővel.