2024. április 26, péntek - Ervin

2018. December 18. 16:37, kedd | Helyi
Forrás: Adrienn

Keringővel búcsúztak a végzős közgés diákok

A Kiskunhalasi Szakképzési Centrum Kiskunfélegyházi Közgazdasági Szakgimnáziuma december 14-én tartotta Szalagavató Ünnepségét a Városi Sportcsarnokban.

Mielőtt a felnőtté válást jelképező kék szalagot feltűzték a búcsúztató diákok a két végzős osztály tanulóira, a 11. osztályosok vidám műsorral szórakoztatták a közönséget.

A népszerű Csillagok háborúja mozifilm mozzanatait felhasználva mutatták be a Közgében eltelt éveket, bevésve azokat a pillanatokat, melyek emlékezetesek voltak. Az ezt követő vidám táncos produkció pedig a rekeszizmokat is alaposan megmozgatta.

Az ünnepség legmeghittebb pillanatai előtt Tasi Judit iskolaigazgató szólt a diákokhoz, felkészítve őket az elkövetkezendő kihívásokra.

A hagyományokhoz hűen az est a végzősök keringőjével zárult.