2024. április 27, szombat - Zita

2014. November 11. 14:48, kedd | Helyi
Forrás: Police.hu

Keressük a személyautót!

A Kecskeméti Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya 03010/4859/2014. bűnügyi számon eljárást indított cserbenhagyás vétség elkövetésének gyanúja miatt ismeretlen tettes ellen.

A jelenleg rendelkezésre álló adatok alapján 2014. november 8-án 14 óra 15 perc körüli időben az 5-ös számú főút 95.085 méterénél egy ismeretlen forgalmi rendszámú - feltehetőleg Opel Corsa - személygépkocsi Kecskemét felől Kiskunfélegyháza irányába közlekedett, amikor az előtte haladó gépjármű előzésébe kezdett. Az ismeretlen személy nem vette figyelembe a mögötte már előzést megkezdő autót, aminek vezetője az ütközés elkerülése érdekében a gépjárművét balra kormányozta, majd a menetirány szerinti bal oldali útpadkára sodródott, ahol a kavicsos útpadkán megcsúszott, majd a szántóföldön állt meg.

A baleset bekövetkezése után az ismeretlen személy az általa vezetett gépjárművel adatai hátrahagyása nélkül a helyszínt elhagyta és Kiskunfélegyháza irányába ismeretlen helyre távozott.

A Kecskeméti Rendőrkapitányság kéri, hogy aki látta a baleset bekövetkezését vagy az ismeretlen személyről, illetve az általa vezetett gépjárműről bármilyen információval rendelkezik, hívja a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központját a 06-76/513-356-os telefonszámon, illetve névtelensége megőrzése mellett tegyen bejelentést az ingyenesen hívható 06-80/555-111 „Telefontanú” zöld számán (h-cs.: 8-16, p.: 8-13), illetve a 107 vagy 112 központi segélyhívó telefonszámok valamelyikén.

2024. Április 27. 08:39, szombat | Helyi

Szép eredményeket értek el a batthyanyisok a Platán Futáson

2024. Április 27. 08:20, szombat | Helyi

Természetismereti versenyen jeleskedtek a platánosok