2024. április 18, csütörtök - Andrea

2021. Augusztus 03. 10:38, kedd | Helyi
Forrás: Török Tamás

Képzőművészeti tábor Tiszaalpáron

Idén 28. alkalommal kerül megrendezésre a Tiszaalpári Alkotó Tábor 2021. július 27-től augusztus 6-ig.

A táborban 22 alkotó vesz részt. Az alkotók nagy része tagjai a kiskunfélegyházi Holló László Képzőművész Körnek, de érkeztek alkotók Budafokról és az ország számos pontjáról. Ami az alkotómunkát illeti elég széles a repertoár, számos technika képviselteti magát a linómetszéstől a rézkarcon át az olajfestésig. A hagyományos plen air festmények mellett szép számmal születnek sokszorosított grafikák is.

Az alkotótáborban készült képekből 2021. augusztus 4-én, szerdán 17 órakor nyílik kiállítás, amely augusztus 5-ig megtekinthető.