2024. április 25, csütörtök - Márk

2016. Május 24. 09:18, kedd | Helyi
Forrás: Dinnyés Gyula

Kemény hétvégén vannak túl a Koppányok

Sűrű hétvége volt a kiskunfélegyházi Turul Koppány Íjászai HE tagjainak.
Május 21.-én szombaton is és 22.-én vasárnap is versenyen voltak.

Szolnokon a Tiszaligetben megrendezett nagyszabású íjászversenyen közel kétszáz íjász jelent meg, ahol a Turul Koppány Íjászok és versengtek.

Ifjú Lovas Ferenc éppen hogy csak lecsúszott a dobogóról, így negyedik lett!
Szeibert Imre hetedikként, Lovas Ferenc 24.-ként zárta a legnépesebb korcsoportban a versenyt!

Vasárnap Sándorfalvára utaztak a Koppányok versengni!
A Sándorfalvi Sólymok első versenyüket rendezték, ahol szintén szépszámban gyűltek össze az íjászok. A napsütéses időre éhezett versenyzők, szép környezetben mérhették össze a tudásukat!

A városunkat és a Koppányokat Ifjú Lovas Ferenc, Keserű Szilvia, Szeibert Imre, Lovas Ferenc, Szólya Imre, Kiss János, Dinnyés Gyula képviselték.

Dobogóra Keserű Szilvia jutott, harmadikként zárta a viadalt.
Ifjú Lovas Ferenc információnk szerint hetedik, Szeibert Imre hetedik. Mivel nincs még hivatalos végeredmény a birtokukban a Koppányoknak, így pár pontos eltéréssel, pár helyezéssel követik a többiek.

Dinnyés Gyula 4. lett és könyvjutalomban részesült.

Az ajándékozásban bezzeg arattak a Koppányok, hiszen négyen is a szerencsés kisorsoltak közé estek.

2024. Április 24. 14:04, szerda | Helyi

Gyermekrajzpályázatot hirdet a MÁV a balesetek megelőzése érdekében

2024. Április 24. 12:16, szerda | Helyi

Idén is megrendezik a Fülemülék éjszakája programsorozatot