2024. április 24, szerda - György

2019. Szeptember 30. 13:29, hétfő | Helyi sport
Forrás: Csordás József

Kékfény horgászverseny Kiskunfélegyházán

Szeptember 27-én került megrendezésre a XV. „Kék Fény Kupa” horgászverseny a város Záportározóján.

A versenyen a mentők, a katasztrófavédelem és a rendőrség két-két csapata vett részt. A jó hangulatban lezajlott esemény alkalmas volt a szakmai tapasztalatok átadására is. Az első helyezett csapat jutalma a vándorkupa volt. A legnagyobb és a súlyban legtöbb halat fogó horgászok sem mentek haza üres kézzel. A verseny eredménye a következő:

I. hely: katasztrófavédelem I. csapata
II. hely: rendőrség I. csapata
III. hely: mentők I. csapata
IV. hely: katasztrófavédelem II. csapata
V. hely: mentők II. csapata
VI. hely: rendőrség II. csapata

A legnagyobb halat fogó: Jéga Zoltán (mentők)
Súlyban a legtöbb halat fogó: Deák Sándor (katasztrófavédelem)

Ezúton megköszönjük a verseny támogatóinak a sok-sok hozzájárulást: Profi Horgászbolt Dr. Holló Lajos u. 23, Kingfish Horgászbolt Dr. Holló Lajos u. 71, Csuka Horgász Szaküzlet Szegedi út 36, Fishop Horgászcikk és Díszhal Szaküzlet Attila u. 4, Kunsághús Horgász Egyesület Faragó Ferenc elnök, Jáger Ferenc nyugalmazott rendőr alezredes, Záportározó.

Rendőrség csapata mint szervező

2024. Április 22. 11:36, hétfő | Helyi sport

A hétvégén is bizonyítottak a félegyházi birkózók

A hétvégén válogatott versenyzőink mérettették meg magukat különböző nemzetközi versenyeken határon innen és túl.

2024. Április 09. 16:16, kedd | Helyi sport

Áprilisi éremeső a Koppányoknál

2024. április 06-án a Kiskunfélegyházi Reptéren versenyeztek a Koppányok. A versenyt mely a 2024-es Sólyompróba sorozat 2. állomása volt, a KHTK Fénypárduc Íjász Szakosztálya szervezte.