2024. április 29, hétfő - Péter

2015. December 28. 09:21, hétfő | Helyi
Forrás: ripost.hu

Ke­gyet­len út­vi­szo­nyok­kal vár a hét­fői idő­já­rás

Az éjjel lehullott ónos szitálás reggelre sok helyen lefagyhat, óvatosan vezess, ha a volán mögé ülsz.

Mivel a hőmérséklet napközben is fagypont körül lesz az ország egyes részein, meglepetést okozhatnak az egyik pillanatról a másikra megváltozó útviszonyok, "a száraz út szakaszonként nedvessé, csúszóssá válhat, ami rendkívül balesetveszélyes lehet."

A meteorológiai szolgálat továbbra is fenntartja a sárga riasztást az ország egész területére!

Ma napközben is sok helyen számíthatunk ködre, helyenként zúzmarás ködre, szitálásra, ónos szitálásra.

Hétfőn főként a Dunántúlon és a Duna-Tisza köze északnyugati részén javulhatnak a látási viszonyok. Emellett keleten, északkeleten is kevesebb helyen valószínű sűrű köd.

A legalacsonyabb hőmérséklet -4 és +3 fok között, a legmagasabb pedig -1 és +5 fok között lehet.

Erőteljes lehűlés kezdődik ma, amely hatással lesz a szilveszter időjárására is, nem kell hűtőtáskát vinned az éjjeli buliba, biztosan fagyos lesz az év vége.

2024. Április 28. 12:06, vasárnap | Helyi

Hírek az Ótemplomból