Hírek
2015. Március 10. 09:01, kedd |
Kék hírek
Forrás: MÁV Start Zrt.
Kecskemétnél gázolt a szegedi InterCity
Ma (március 10-én) reggel 7:15 órakor a Budapest-Nyugati pályaudvarról Szegedre tartó Kárász InterCity Kecskemét állomáson halálra gázolt egy nőt, aki a sínek között tartózkodott, szabálytalanul.
Ma (március 10-én) reggel 7:15 órakor a Budapest-Nyugati pályaudvarról Szegedre tartó Kárász InterCity Kecskemét állomáson halálra gázolt egy nőt, aki a sínek között tartózkodott, szabálytalanul.
A baleseti helyszínelés és a hatósági intézkedések miatt Kecskemét állomáson fokozott figyelemmel közlekednek a vonatok, így csak a Kárász IC-nek kell várakoznia.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 03. 07:40, szerda | Kék hírek
Letartóztatták a budapesti szórakozóhelyen történt halálos bántalmazás gyanúsítottját
Elrendelte a Budai Központi Kerületi Bíróság kedden annak a férfinak a letartóztatását, aki a gyanú szerint egy budapesti, belvárosi szórakozóhelyen agyonütött egy másik vendéget - közölte a Fővárosi Törvényszék az MTI-vel.
2025. November 30. 08:55, vasárnap | Kék hírek
Meghalt a kórházban egy férfi, akit egy V. kerületi szórakozóhelyen bántalmaztak
Meghalt a kórházban egy férfi, akit egy fővárosi, V. kerületi szórakozóhelyen bántalmaztak szombat éjjel - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) a police.hu oldalon vasárnapra virradóra.
2025. November 17. 07:31, hétfő | Kék hírek
Országos közlekedésbiztonsági ellenőrzés kezdődik a közutakon
Elsősorban a tehergépjárművek és autóbuszok, valamint vezetőik ellenőrzésére terjed ki az az országos közlekedésbiztonsági akció, amely ma kezdődik a közutakon.
